Här vinner du alltid

EkstraPoint är bonusprogrammet för dig om du älskar spelmaskiner, bingo och casino spel. Kanske vinner du, kanske förlorar du. Det spelar inte någon roll egentligen, eftersom att här på EkstraPoint vinner du alltid- och det är gratis att delta.

Det är rätt enkelt: Varje gång du spelar på någon av våra partners sidor, kan du tjäna Ekstrapoints, vilket du kan använda i vår bonusbutik.

Ju mer du spelar, desto mer Ekstrapoints får du.

Nivåer

Ju mer Ekstrapoints du samlar, desto högre nivå uppnår du. Ju högre nivå, desto större priser kommer du att få.

You can see all the levels in the table underneath.

NIVÅER

NivåEkstraPointNivå bonusNivå Treasure Chest
VIP I050
VIP II1.00050
VIP III2.000100
Bronse I4.000200500
Bronse II8.000200
Bronse III12.000400
Sølv I20.0001.0002.000
Sølv II40.0001.000
Sølv III60.0002.000
Gull I100.0005.0005.000
Gull II200.0005.000
Gull III300.00010.000
Platina I500.00025.00010.000
Platina II1.000.00025.000
Platina III1.500.00050.000
Diamant I2.500.000125.000100.000
Diamant II5.000.000125.000
Diamant III7.500.000250.000
Svart Diamant I12.500.000625.000500.000
Svart Diamant II25.000.000625.000
Svart Diamant III37.500.0001.250.000
Svart Kort I62.500.0003.125.0005.000.000
Svart Kort II125.000.0003.125.000
Svart Kort III187.500.0006.250.000
Kasino Gud312.500.00010.000.000
header-image
Veckoplacering Tävlingen avslutas om:
Rank
Smeknamn
Poäng
1
hege n
0
1
ekko9år
0
1
Brinkbert
0
1
Skipper95
0
1
Albert Derks
0
Vinn 1000 Kr.
Til tävlingssidan